18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri için Mevlit Programı

Sivas Valiliğimiz himayesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz tarafından 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitlerimiz için Ulu Cami’de mevlit programı düzenlendi.

Cuma namazı öncesi yapılan mevlit programı, Kur'an-ı Kerim Tilaveti’nin okunmasının ardından şehitlerimiz için yapılan dualarla sona erdi. Mevlit programına; Sayın Valimiz Davut Gül ,Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Aykut, Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Hızal, şehitlerimizin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personellerimiz tarafından vatandaşlara şekerleme ikram edildi.

Mevlit programı sonrası; Sayın Valimiz Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Aykut, Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Hızal şehit ailelerimizi ziyarette bulundular.


Sonraki Sayfa: Sivas 'Bakanımız Yalnız Değildir!'

Önceki Sayfa : Bakanımız Yılmaz Şehitleri Anıtını Ziyaret Etti