Afrin Gazisi Aytekin'e Ziyaret

Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesini terör örgütlerinden arındırmaya yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri'nce başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nda Gazi olan Sivaslı Uzman Çavuş Hakkı Aytekin'i Valimiz Davut Gül ve İl Müdür Vekilimiz Sinan Aktaş evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.
 
Ziyarette Aytekin'in sağlık durumu ve yaralandığı olay hakkında bilgi alan Valimiz Davut Gül, yürütülen operasyonda gösterdikleri cesaret ve kahramanlıklardan dolayı tüm Mehmetçiklere ve Aytekin'e teşekkür ederek Mehmetçiklerimizle gurur duyduklarını belirterek "Dualarımız ve desteğimiz onlarla birlikte. Allah yar ve yardımcıları olsun. Allah kahraman ordumuzu muzaffer etsin. Kutsal vatan toprakları uğruna şehadet mertebesine erişen tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize ise sağlık ve şifa diliyorum." dedi.

Ziyarette İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Sinan Şen, Ulaş Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, Sivas Şehit Aileleri ve Gazileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Hızal da yer aldı.


Sonraki Sayfa: Anka Temel Personel Eğitimi Katılımcılarına Sertifika Töreni Düzenlendi

Önceki Sayfa : Şehit Yakınları ve Gaziler Derneği Başkanı Mustafa HIZAL'ın Hayırlı Olsun Ziyareti