KORUYUCU AİLELERİMİZE YÖNELİK AİLE EĞİTİM PROGRAMI


   Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından planlanan Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında ‘’Hayatın İlk Çeyreği (0-18 Yaş Gelişimi ) Konusu içerisinde, Bebeklik Çağı (2-6 Yaş ) ve Son Çocukluk Çağı (6-11 Yaş) ‘’ adlı eğitim Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz konferans salonunda 2-6 ve 6-11 yaş arsı çocuğu olan Koruyucu Ailelerimize verilmiştir.

   İl Müdürümüz Hasan AYKUT programa katılmış olup ailelerimize koruyucu ailenin öneminden bahsetmiş, yaptıkları ve verdikleri hizmetin çok değerli olduğunu vurgulamış ve eğitimimize katılımlarından dolayı teşekkürlerini sunmuştur.Düzenlenen eğitime ailelerimiz çocuklarla birlikte katılmış olup çocuklarımıza söz hakkı tanınmış, çocuklar eğitimimizin bir parçası olmuş ve eğitimimizi renklendirmişlerdir.

Eğitimimiz 29.11.2017 ve 30.11.2017 tarihlerinde verilmiş olup dörder (4’er)  saat sürmüştür. Eğitimde koruyucu ailelerimize ve çocuklarımıza eğitici materyal örnekleri, zeka oyunları tanıtılmış ve eğitimin sonunda ailelerimize zeka oyunları( jenga, domino, tangram ) oynatılmış ve ailelerimizin eğitime aktif katılımı sağlanmıştır.  
Eğitim ailelerimiz tarafından sorulan soruların cevaplanmasıyla sona ermiştir.


Sonraki Sayfa: İstanbul'da Gerçekleştirilen "25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele Günü" Programı

Önceki Sayfa : Çocuklarımız Huzurevi'nde Mevlid Programı Düzenledi