Koruyucu Ailelerimizle Sabah Kahvaltısında Bir Araya Geldik.

           Valiliğimiz himayesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz tarafından Koruyucu  Ailelerimiz onuruna kahvaltı programı düzenlendi. Kahvaltıya, İl Müdürümüz Harun TAN, Şube Müdürü Sadettin YILDIZ, Koruyucu Aile ve Evlat Edinme Birimi Personeli, Koruyucu Aile olmayı düşünen ve mevcut koruyucu aileler katıldı.
           İl Müdürümüz Harun TAN yaptığı açılış konuşmasına, “Bakanımız Sayın Fatma Betül SAYAN KAYA ve Sayın Valimiz Davut GÜL’ ün selamlarını ileterek başlayıp, çocukların sağlıklı gelişebilmeleri için kendilerini koruyup sevecek, destekleyip, güven sağlayacak, sosyal ve maddi gereksinimlerini karşılayabilecek sıcak bir aile ortamına ihtiyacı olduğunu belirtip, koruyucu aile bakımının sağladığı aile ortamının çocuğun psiko-sosyal gelişiminin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi açısından önemini belirtti.
           Kahvaltı Programı koruyucu ailelerimizin, koruyucu aile olmak isteyen diğer ailelere bilgiler verip, çocuklar açısından faydalarını anlatması ve Koruyucu Aile ve Evlat Edinme Birimimizin sunumuyla sona erdi
 
 


Sonraki Sayfa: "8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN"

Önceki Sayfa : Sivas Çocuk Hakları İl Komitesi'nin Ziyaretleri